Я в соцмережах jooble

Умови

У нас Ви можете придбати готову роботу з каталогу готових робіт або замовити нову.

Придбання готової роботи

Готові роботи коштують значно менше ніж роботи на замовлення.

Щоб придбати готову роботу, її потрібно знайти в каталозі готових робіт або пошуком. На сторінці, на якій розміщена робота, необхідно заповнити форму покупки і Вам будуть надані реквізити рахунку в банку для оплати та номер замовлення. Після оплати Вам необхідно повідомити номер Вашого оплаченого замовлення будь-яким зручним для Вас шляхом і ми негайно відправимо роботу на Вашу електронну пошту.

Ціни на готові роботи вказані для кожної роботи окремо.

Замовлення нової роботи

Якщо потрібної роботи немає в каталозі готових робіт, ми будемо раді виконати її на замовлення. Після заповнення Вами форми замовлення, ми оцінемо складність роботи та зв'яжемося з Вами та остаточно домовимося про строки виконання та ціну роботи.

Ми гарантуємо супровід та підтримку замовленої роботи до здачі.

Ціни на роботи на замовлення залежать від складності теми та строків виконання, тому визначаються в кожному випадку окремо.

Орієнтовні ціни на замовлення нових робіт:

Дипломна робота від 1300 грн
Курсова робота від 200 грн
Контрольна робота від 50 грн
Реферат від 40 грн
Стаття від 40 грн
Звіт з практики від 200 грн
Бізнес-план від 150 грн

Зверніть увагу, що незважаючи на невисокі ціни, ми гарантуємо високу якість робіт.

Гарантії

Всі наші роботи виконуються професіоналами у своїй справі. Ми гарантуємо відправлення готових робіт відразу ж після оплати, вчасне виконання та безкоштовний супровід до здачі робіт на замовлення.

Оплата

Оплата здійснюється переказом на картку ПриватБанку у відділенні чи з терміналу самообслуговування ПриватБанку або будь-якого іншого банку. Також переказ можна здійснити через системи інтернет банкінгу (наприклад, Приват24 для кредитних карток ПриватБанку). Реквізити оплати будуть надані Вам після замовлення роботи.

У разі замовлення нової роботи здійснюється передоплата від 50% для дипломних робіт та 50-100% для курсових.

ПОШУК ГОТОВОЇ РОБОТИ

Види робіт: