Наші гарантії

Ми здійснюємо свою діяльність в установленому законом порядку і маємо офіційну реєстрацію, всі документи, необхідні для ведення бізнесу. Головним напрямком діяльності компанії виступає надання інформаційних послуг.

Нашим клієнтам ми гарантуємо наступне:

 • Перевірка кожної виконаної роботи на відповідність первинним вимогам щодо оформлення, змісту, унікальності.
 • Перевірка повної версії в системі Антиплагіат.
 • Кожна робота повністю унікальна і пишеться тільки для вас.
 • Повна конфіденційність інформації.
 • Безкоштовні доопрацювання, якщо вони виникли НЕ з причин пов’язаних зі зміною теми, затвердженого плану, необхідного обсягу роботи, або при появі істотних вимог, які не були згадані напочатку при оформленні замовлення. Такі доопрацювання будуть виконані тільки за додаткову плату. Щоб уникнути подібних ситуацій, при оформленні замовлення максимально детально вказуйте всі вимоги до роботи.

Зверніть увагу на такі нюанси:

 • Відповідальність за якість виконаних нами робіт, їх індивідуальність. Ми не несемо відповідальності за здачу роботи викладачеві, тому наполегливо рекомендуємо читати і вивчати підібраний для вас матеріал. Це допоможе підготуватися до питань викладача по суті роботи. Також радимо показати заздалегідь роботу викладачеві, затвердити або обговорити з ним план, тому що у нього може бути своє бачення її змісту і неприйнятність інших варіантів.
 • Також ми не несемо відповідальності за відносини студентів з викладачами, їх рівень неупередженості та об’єктивності. Ми не можемо гарантувати відсутність необгрунтованої відмови прийняти роботу.
 • Тільки ви несете відповідальність за достовірність та повноту наданої при оформленні замовлення інформації. Будь ласка, перевіряйте інформацію, на підставі якої наші фахівці будуть виконувати замовлення.
 • При виявленні явних недоліків виконаної нами роботи ви можете звернутися до нас за роз’ясненнями або внесенням змін. Якщо ви самостійно внесли зміни, то це не є приводом для повного або частково повернення вартості роботи.
 • Якщо після оплати ви відмовилися від послуг компанії, то аванс в розмірі 40% від кінцевої суми замовлення не повертається (якщо робота виконується, але не повністю готова). При поверненні грошей за будь-якої причини за готову роботу, доплата за терміновість не повертається.
 • Якщо робота була допущена до захисту, то низька оцінка за неї не є причиною для повернення коштів. Тільки ви несете відповідальність за свою підготовку до захисту.
 • Ми прагнемо до швидкого виконання замовлення без будь-якої втрати якості. Наші фахівці напишуть курсову роботу за 2-10 днів, а диплом від 5 днів і до двох місяців.
 • Ми не станемо братися за роботу, якщо не можемо гарантувати з яких-небудь причин її виконання.
 • Для нас важлива репутація компанії, адже багато наших клієнтів звернулися до нас завдяки рекомендаціям друзів.

Важливо! Претензії щодо якості роботи приймаються при наявності у вас рецензії від викладача. Плагіатом не є наукові статті, електронні версії підручників, нормативно-правові акти, матеріал з електронних словників. При унікальності роботи в 70% або більше в програмі Антиплагіат вона не читається унікальною.

Ми повертаємо гроші тільки при наявності оцінки «незалік» на рецензійному бланку вашого ВНЗ і заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту компанії.

Шановні клієнти! Будь-яку проблему можна вирішити! Ми намагаємося допомагати нашим клієнтам, але тільки при повній співпраці можлива успішна здача роботи.

Пам’ятайте про це і будьте чемними. Ввічливість і коректне спілкування роблять можливими навіть безкоштовні доопрацювання не по темі роботи.

Користуючись послугами нашої компанії, клієнт автоматично приймає умови цієї угоди.